Jestem ekspertką w sprawach seksualności, edukacji seksualnej, związków i rozwoju osobistego. Całe swoje dorosłe życie poświęciłam działalności społecznej i pracy w tych ważnych dziedzinach ludzkiego życia. Najbliższe mi są sprawy młodzieży i kobiet.

Jestem jedną z założycielek i od kilkunastu lat aktywną wolontariuszką Grupy Edukatorów Seksualnych Ponton.

Ukończyłam studia podyplomowe z seksuologii klinicznej w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie oraz Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego Intra. Studia magisterskie w Instytucie Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego zapewniły mi m.in. przygotowanie pedagogiczne. Sztukę wystąpień publicznych i argumentacji zgłębiałam w Szkole Retoryki i Krytyki Polskiej Akademii Nauk. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Life Coachingu w Collegium Civitas. Obecnie studiuję w Sex Coach University, kontynuując specjalizację w kierunku coachingu seksualności. Ukończyłam także kurs nauczycielski metody naturalnego planowania rodziny wg prof. Roetzera, a wiedzę o obserwacji cyklu nieustannie pogłębiam poprzez doświadczenie własne i lekturę.

 

Jestem związana z kilkoma organizacjami pozarządowymi, m.in. Federacją na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny i Catholics for Choice.

Byłam panelistką i moderatorką licznych debat i konferencji w Polsce i na świecie. Zabierałam głos m.in. na forum Parlamentu Europejskiego i ONZ.

Mam na swoim koncie wiele wystąpień telewizyjnych i radiowych, piszę artykuły popularne i naukowe oraz bloga na portalu Mamadu. Prowadzę autorską audycję „Dobry Seks” w każdą niedzielę po 23 w Radio TOK FM.

Byłam nominowana w plebiscycie magazynu „Wysokie Obcasy” w kategorii Kobieta Roku 2007 oraz w plebiscycie magazynu Elle Style Awards w kategorii Osobowość Roku 2008.