Polski seksuolog online

Polski seksuolog Szwajcaria

 • Chcesz rozwiązać swoje seksualne problemy?

 • Zastanawiasz się, jak znaleźć czas na seks, gdy ma się małe dzieci?

 • Czujesz, że w Twoim związku nie ma już namiętności?

Mieszkasz za granicą i zastanawiasz się czy jest tu polski seksuolog? Skorzystaj z pomocy seksuologa przez internet!

Dla kogo?

Dla Polaków i Polek na emigracji

Mieszkasz za granicą i szukasz dla siebie polskiego seksuologa? Problemy seksualne odbierają Ci radość ze współżycia i intymności? A może chcesz po prostu wprowadzić do swojej sypialni trochę urozmaiceń? Poniżej tylko kilka przykładów tematów, z którymi pracuję.
Jeśli Twój partner/ka nie mówi po polsku, mogę też z wami pracować po angielsku lub niemiecku.

W czym mogę Ci pomóc?

 • Brak orgazmu
 • Zbyt wczesny wytrysk
 • Brak zgrania w seksie
 • Blokady związane ze wstydem
 • Ból podczas stosunku
 • Nieznajomość swojego ciała
 • Nieumiejętność pieszczenia partnera/partnerki
 • Poszukiwanie urozmaicenia w seksie

Coaching w ciąży
Coaching seksu i związków dla rodziców

Dla rodziców małych dzieci

Jeśli w ostatnim czasie zostałaś/eś rodzicem, zapewne czujesz, że nie jest łatwo być jednocześnie mamą lub tatą, kochającą partnerką/partnerem i na dodatek kochanką/kochankiem.

W czym mogę Ci pomóc?

 • Powrót do seksu po porodzie
 • Brak ochoty na seks po porodzie
 • Bolesne współżycie
 • Brak czasu na seks
 • Problemy w związku po urodzeniu dziecka
 • Spadek poczucia atrakcyjności po porodzie

  Co dostaniesz?

  Pierwszą
  0
  konsultację
  Za
  0
  CHF

  Czego mam oczekiwać?

  Coaching seksu i związków dla rodziców

  Sesja Skype lub telefoniczna

  Gdy napiszesz mi wiadomość, prześlę Ci 3 pytania, któere pomogą Ci przygotoać się do sesji. Ustalimy też dogodną porę. Nasza sesja odbędzie się przez Internet lub telefon. Możesz być w dowolnym miejscu w Polsce lub za granicą.

  Podczas sesji omówimy Twoje odpowiedzi na pytania i będziesz mogła/mógł przekonać się, jak to jest oracować ze mną. Nakreślę Ci też, jak będzie wyglądać nasza dalsza współpraca.

  Jeśli zdecydujemy, że chcemy ze sobą dalej pracować, przedstawię Ci ofertę i warunki współpracy. Koszty pojedyńczych sesji zaczynają się od 120 CHF za godzinę.

  Możesz oczywiście zdecydować, że nie chcesz korzystać z płatnych sesji ze mną bez żadnych zobowiązań. Jeśli zagadnienie wykracza poza moje kompetencje, pokieruję Cię do miejsc i osób, u których uzyskasz pomoc.

  Wiedza i doświadczenie

  Poprzez zadawanie odpowiednich pytań, zadania domowe i ćwiczenia zdefiniujesz swoje cele i sposób ich realizacji. Ja będę służyła moją wiedzą i motywowała Cię do wytrwałości.

  Tematyką seksualności zajmuję się od 19 lat. Moje formalne wykształcenie obejmuje studia seksuologiczne oraz szkoły trenerskie i coachingowe. Jestem jedną z kilku Certyfikowanych Sex Coachów mówiących po polsku.

  Jeśli chcesz posłuchać jak rozmawiam o seksualności, zajrzyj do archiwum mojej audycji “Dobry Seks” na stronie Radia TOK FM.

  Tematyka godzenia ról rodzicielskich i partnerskich jest mi bliska osobiście. W ostatnich latach przeszłam dwukrotnie przez starania o ciążę, utratę jednej z ciąż, narodziny synka, a teraz od ponad roku wraz mężem układamy sobie na nowo nasz świat w powiększonej rodzinie. Dobrze rozumiem problemy Polek i Polaków na emigracji, bo sama mieszkam z rodziną w Szwajcarii. Wiem też, że polski seksuolog lub seksolożka to rzadkość w wielu krajach, a praca w ojczystym języku nad tak intymnymi tematami jest dużo łatwiejsza.


  Szacunek dla różnorodności

  W dzisiejszym świecie rodzina to nie zawsze mama, tata i dzieci. Szanuję i nie oceniam indywidualnych wyborów moich klientek i klientów, jeśli ich działania nie krzywdzą innych osób.

  W swojej pracy kieruję się wiedzą naukową i wykształceniem psychologicznym i seksuologicznym, ale jeśli kwestie światopoglądowe są dla Ciebie ważne, dostosujemy wskazówki i zadania dla Twoich potrzeb.

  Na przykład jeśli z przyczyn religijnych nie akceptujesz antykoncepcji lub masturbacji, nie będę Ci podpowiadała rozwiązań, w których takie elementy się znajdują. Z drugiej strony, jeśli zdecydowałaś/zdecydowałeś się stworzyć rodzinę niestandardową, na przykład jesteś samodzielnym rodzicem albo żyjesz w związku jednopłciowym, również jestem otwarta na pracę z Tobą.

  Masz jeszcze jakieś pytania?


  Znasz kogoś, komu przydałaby się taka sesja? Udostępnij im tę stronę!