Odzyskaj ochotę na seks i ciesz się bliskością!

Zapisz się na indywidualny program online "Powrót do dobrego seksu"

Co Ci da ten program?

Image
 • Ochota na seks

  Zaczniesz znowu interesować się seksem, zamiast myśleć, że to kolejny domowy obowiązek.

 • Intymna pewność siebie

  Będziesz bez obaw mówić "nie", gdy nie będziesz miała ochoty. Będziesz też bez wstydu mówić o swoich potrzebach w łóżku.

 • Więcej przyjemności

  Odkryjesz nowe drogi do przyjemności i orgazmu.

CZY TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE?

Sesje ze mną pomogą Ci jeśli:

 • Jesteś gotowa już teraz rozwiązać swoje problemy z seksem.

 • Masz przynajmniej godzinę co dwa tygodnie na udział w sesjach online i gotowość realizacji zadań, wskazówek i ćwiczeń pomiędzy sesjami.

 • Jesteś gotowa w atmosferze poufności pracować z pomocą seksuolożki nad swoją seksualnością.

 • Wszelkie wątpliwości wyjaśnimy na bezpłatnej rozmowie wstępnej.

Sesje ze mną nie pomogą Ci, jeśli teraz:

 • Nie masz przynajmniej czterech godzin miesięczne na pracę nad swoją seksualnością.

 • Jesteś obecnie w aktywnym stadium depresji lub inne problemy zdrowia psychicznego utrudniają Ci podejmowanie decyzji i działanie.

 • Szukasz natychmiastowych rozwiązań, "magicznej pigułki", która rozwiąże wszystkie twoje problemy.

Hej Mądra Kobieto! Jestem Anka Grzywacz i wierzę w Wystarczająco Dobry Seks. Wierzę, że lepiej jest cieszyć się niedoskonałą intymnością niż gonić za ideałem.

Od ponad 20 lat zajmuję się tematyką seksualności. Zaczynałam jako edukatorka młodzieży, a dziś jestem seksuolożką i Certyfikowaną Coach Seksu. Aktualnie jestem w trakcie kształcenia jako psychoterapeutka wg. metody Lowena (analiza bioenergetyczna).

Możesz kojarzyć mnie z audycji "Dobry Seks", którą przez trzy lata prowadziłam w Radio TOK FM. W 2019 roku wystąpiłam na prestiżowej konferencji TEDx Zurich.

Mieszkam w Szwajcarii z mężem, synkiem-przedszkolakiem i dwoma kotami.

Pozwól mi pokazać Ci, że seks może być lekki, radosny i bez spiny!

Image

Co o programie mówią jego uczestniczki?

Polecam pracę z Anią wszystkim osobom, które są w swoje seksualności nieśmiałe, zagubione lub podążają utartymi ścieżkami i nie widzą możliwości zejścia z nich. Rozmowy - w bezpiecznej i swobodnej atmosferze - pozwalają spojrzeć na sprawy z innych perspektyw i poszukać nowych sposobów realizowania siebie w tej sferze życia. To także doskonała motywacja do systematycznej pracy nad swoim związkiem. Ania prowadzi rozmówcę, pozwalając dochodzić do własnych wniosków, nie narzuca mu swoich przekonań. Nigdy wcześniej nie korzystałam z żadnych konsultacji ani coachingu. Cieszę się, że mogłyśmy się spotkać (online) i jestem przekonana, że będę do Ani wracać, bo każda z tych rozmów stanowiła dla mnie cenne źródło inspiracji.
Ewa, uczestniczka pierwszej edycji programu
Chciałam Ci jeszcze raz podziękować. Coaching z Tobą pomógł mi w eksploracji mojej seksualności i odkrywaniu nowych sposobów na przyjemność i korzystanie z energii seksualnej. Cieszę się, że większość z "postanowień" na koniec sesji z Tobą udaje mi się wcielać w życie - m.in. dbam o wydzielanie czasu dla siebie i mojej przyjemności, daję sobie na nią dużo więcej przestrzeni i chyba coraz skuteczniej "wychodzę z pracy" po to, żeby spędzać czas z rodziną i z partnerem. Twoje otwarte, nieoceniające, podejście i nastawienie na moje indywidualne potrzeby (vs. wciskanie jakiejś swojej teorii czy modelu), pomogło mi pozbyć się niektórych blokujących mnie czy wręcz krzywdzących przekonań.
Katarzyna, uczestniczka pierwszej edycji programu

Twoja mapa powrotu do dobrego seksu

NA CZYM POLEGA PROGRAM?

Wiedza

Potraktuj te spotkania jak edukację seksualną, której prawdopodobnie nigdy nie miałaś w szkole. Anatomia, rodzaje orgazmów, tajniki podniecenia i libido, gadżety - tu żadne Twoje pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Praktyka

Na każdym spotkaniu dostaniesz konkretne zadanie lub ćwiczenie do wykonania. Będziesz krok po kroku rozwiązywała problemy i odkrywała swoją seksualność. Twoje "zadania domowe" to mogą być ćwiczenia relaksacyjne, spisanie swoich refleksji, rozmowa z partnerem, samomiłość czy spróbowanie czegoś w łóżku. Sama decydujesz czy jesteś gotowa to zrobić,

Rozmowa

Moc tego programu polega także na tym, że rozmawiasz o seksie, szczerze i regularnie, z drugą kobietą. To pozwala uwolnić się od wstydu i nauczyć nazywać rzeczy po imieniu. Ja daję Ci wsparcie - pomagam, gdy poczujesz rezygnację, zachęcę Cię do świętowania postępów, zadam pytanie, które pomoże Ci zrozumieć lepiej swoją seksualność.

Konkretne efekty

Na początku programu spisujesz swoje cele. Regularnie sprawdzamy, czy zbliżasz się do ich realizacji. Na koniec robimy podsumowanie i widzisz, jakie efekty osiągnęłaś i co jeszcze chcesz odkryć. Dzięki programowi będziesz potrafiła sama lepiej rozwiązywać seksualne problemy.

CO? GDZIE? KIEDY?

 • 12 sesji

  Program trwa 12 sesji godzinnych. Spotykamy się co dwa tygodnie. To optymalna częstotliwość dla zapracowanych kobiet.

 • Indywidualne wsparcie

  Podczas spotkań masz moją uwagę tylko dla Ciebie i dopasowuję wskazówki do Twoich potrzeb.

 • Bezpieczna platforma online

  Nasze sesje odbywają się na bezpiecznej platformie Zoom.

 • Poufność i profesjonalizm

  Nasze sesje są poufne, zgodnie z warunkami realizacji usługi. Ja ze swojej strony gwarantuję profesjonalizm, potwierdzony kierunkowym wykształceniem jako coach i seksuolożka. W swojej pracy kieruję się kodeksem etycznym Międzynarodowej Federacji Coachów ICF.

Twoja inwestycja

Ceny we frankach szwajcarskich (CHF)
Najczęściej zadawane pytania

Znasz kobietę, która może potrzebować tego programu? Przekaż jej link. Niech Ci Kosmos w Orgazmach wynagrodzi!