Poznaj 3 kroki do akceptacji swojego wyglądu po ciąży

Dołącz do darmowego wyzwania "Mama bez kompleksów"!

Starasz się nie patrzyć na siebie w lustrze?

Krępujesz się swojej nagości?

Martwisz się tym, jak wyglądasz po ciąży?

 

Daj sobie 3 dni i poczuj się pewniej w swoim ciele!

Co da Ci udział w wyzwaniu?

Poznasz lepiej swoje kompleksy. Musisz wiedzieć, na czym stoisz, żeby ruszyć z miejsca i zaakceptować swój wygląd.

Zrozumiesz, czego potrzebujesz, aby zaakceptować swoje ciało. Odkryjesz, co Cię powstrzymuje.

Dowiesz się, co możesz zrobić, aby zmniejszyć swoje kompleksy już teraz.

Co będziemy robić?

CO? O poranku otrzymasz ode mnie maila z jednym ćwiczeniem, którego wykonanie nie zajmie Ci więcej niż kwadrans. Dodatkowo będą krótkie live'y na zamkniętej grupie na Facebooku. Tam tez będę odpowiadała na Twoje pytania.

GDZIE? Do udziału w wyzwaniu potrzebujesz adresu e-mail, dostępu do Internetu na komputerze lub komórce i (opcjonalnie) dostępu do Facebooka. Jeśli nie korzystasz z FB, udostępnię Ci video z nagraniem live'u.

KIEDY? Wyzwanie potrwa trzy dni, od 6 do 8 maja. Na realizację ćwiczeń i udział w spotkaniach na żywo potrzebujesz tylko 30 minut dziennie. To będzie czas tylko dla Ciebie!

Prowadząca

Hej! Jestem Anka Grzywacz. Jako seksuolożka i Certyfikowana Sex Coach pomagam zabieganym rodzicom pielęgnować pożądanie i miłość w związku. Możesz mnie kojarzyć z audycji "Dobry Seks" w radio TOK FM, którą miałam przyjemność prowadzić przez trzy lata. Dziś mieszkam w Szwajcarii z mężem, 2,5-letnim synkiem i dwoma kotami. 

Anka Grzywacz Dobry Seks

Co mówią klientki i uczestniczki szkoleń?

"Co dały mi spotkania z Anią... Dużo się dowiaduję o sobie. Uzmysłowiłam sobie, ile tego we mnie siedzi...przekonań, strachów, wyobrażeń. Zawsze po tych spotkaniach miałam w sobie taką energię, zdecydowanie mi służyły. Lubię jak ktoś mnie „prowadzi" za rękę. Dziś nadal przyglądam się sobie, analizuję, pracuję nad sobą w tym zakresie lub ze sobą, a może jedno i drugie. Także ten krok był mi i jest nadal bardzo potrzebny. Zmusza do myślenia. Stawia pytania. Znajduję odpowiedzi. Słucham. Patrzę. Obserwuję siebie. Zaczynam rozumieć skąd coś. Dzięki Ani moje strachy powoli się rozpływają..."
Dominika, klientka coachingowa
Anka Grzywacz opinie klientek
Image