Ja i mój brzuch po ciąży

Bezpłatny webinar dla mam

brzuch po ciąży
Nie lubisz swojego brzucha po ciąży?
Wstydzisz pokazać się nago swojemu mężowi lub partnerowi?
Z powodu kompleksów straciłaś ochotę na seks?

Zapisz się na bezpłatny webinar i dowiedz się jak polubić (albo przynajmniej zaakceptować) swój brzuch po ciąży!

Co Ci da ten webinar?

Zrozumiesz swoje kompleksy

Dowiesz się, dlaczego większość mam tak stresuje się wyglądem swojego brzucha i co ma na to wpływ. Rzucimy też okiem na zmieniające się ideały kobiecej figury.

Nauczysz się ... porównywać na zdrowie!

Masz tak, że patrzysz na zdjęcia szczupłych mam-celebrytek i jeszcze bardziej sie dołujesz? Na webinarze poznasz proste ćwiczenie, które nauczy Cię porównywać w nowy, pozytywny sposób.

Więcej przyjemności w seksie

Dowiesz się, dlaczego akceptacja brzucha jest tak ważna dla udanego życia intymnego po ciąży. Spojrzysz na swój brzuch z nowej, seksownej strony!

Poznaj opinie zadowolonych kobiet
"Warsztaty uświadomiły mi, że często jesteśmy akceptujące i pozytywne wobec innych, a surowo oceniamy same siebie. Pozwoliły nabrać dystansu do siebie i zobaczyć, że wszystkie borykamy się z podobnymi, niepotrzebnymi kompleksami. Anka umiejętnie wprowadziła doskonałą atmosferę otwartości i wzajemnej akceptacji. Z całego serca mogę polecić Ankę jako animatorkę grupowych warsztatów. Jej autentyczność i naturalność, w połączeniu z profesjonalnym przygotowaniem to doskonała kombinacja."
Joanna Baird, uczestniczka warsztatów w Lozannie w 2018 r.
Anka Grzywacz opinie klientek
Image
Prowadząca

Anka Grzywacz pomaga zabieganym rodzicom pielęgnować miłość i pożądanie w związku. Tematyką seksualności zajmuje się od 18 lat. Prowadziła autorską audycję "Dobry Seks" w radio TOK FM. Ukończyła studia z seksuologii kliniczneji jest Certyfikowaną Sex Coach.

Swoje porady testuje we własnym związku. Dobrze zna problemy swoich klientek i klientów, bo sama jest mamą 2,5-letniego chłopca.

Anka Grzywacz polski seksuolog Szwajcaria

Znasz kogoś, komu przydałby się taki webinar? Udostępnij im tę stronę!