Jak być seksowną mamą na własnych zasadach?

Bezpłatny webinar
Webinar Jak być seksowną mamą
Od kiedy zostałaś mamą nie czujesz się seksowna i atrakcyjna?
Wciąż szukasz metod na poprawienie wyglądu i sylwetki po ciąży?
Brak pewności siebie rujnuje Twoje życie seksualne?

Zapisz się na bezpłatny webinar i dowiedz się, jak być seksowną mamą na własnych warunkach!

Co Ci da ten webinar?

Zdefiniujesz seksowną siebie

Zamiast szukać inspiracji w kolorowych magazynach lub reklamach, zasięgniesz porady u największej ekspertki... siebie samej. Sama sobie odpowiesz na pytanie, co to dla Ciebie znaczy być seksowną

Zidentyfikujesz przeszkody

Zobaczysz, co stoi na przeszkodzie, żebyś czuła się seksowna i atrakcyjna. Zaczniesz szukać sposobów na poradzenie sobie z tymi ograniczeniami.

Zaplanujesz działania

Dowiesz się, czego potrzebujesz, żeby znowu poczuć się seksowną i atrakcyjną i czerpać radość z życia intymnego.

Możliwość zadania pytania ekspertce

W trakcie webinaru będziesz mogła zadać mi pytanie na żywo. Możesz też wysłać swoje pytanie anonimowo mailem i usłyszeć odpowiedź na webinarze.

Powtórka dostępna przez 48 godzin

Nie możesz być na żywo na webinarze? Bez obaw, nagranie webinaru będziesz mogła obejrzeć przez 48 godzin. Będzie ono dostępne tylko dla zarejestrowanych osób.

Bezpłatny PDF z ćwiczeniami

Po webinarze wraz z nagraniem otrzymasz plik PDF z rozpiską ćwiczeń z webinaru. Posłuży CI on do dalszej pracy nad pewnością siebie.

Poznaj opinie zadowolonych kobiet
"Warsztaty uświadomiły mi, że często jesteśmy akceptujące i pozytywne wobec innych, a surowo oceniamy same siebie. Pozwoliły nabrać dystansu do siebie i zobaczyć, że wszystkie borykamy się z podobnymi, niepotrzebnymi kompleksami. Anka umiejętnie wprowadziła doskonałą atmosferę otwartości i wzajemnej akceptacji. Z całego serca mogę polecić Ankę jako animatorkę grupowych warsztatów. Jej autentyczność i naturalność, w połączeniu z profesjonalnym przygotowaniem to doskonała kombinacja."
Joanna Baird, uczestniczka warsztatów w Lozannie w 2018 r.
Image
Anka Grzywacz opinie klientek
Prowadząca

Anka Grzywacz zajmuje się tematyką seksualności od 18 lat. W swojej pracy pomaga zabieganym rodzicom znaleźć czas i energię na intymność. Prowadziła autorską audycję "Dobry Seks" w radio TOK FM. Ukończyła studia z seksuologii klinicznej, life coachingu, sex coachingu i szkołę trenerów. Jest mamą 2,5-letniego chłopca.

Anka Grzywacz polski seksuolog Szwajcaria
Uwaga! Powtórka webinaru będzie dostępna przez 48 godzin, ale tylko dla zapisanych osób. Ze względu na możliwości techniczne, ilość miejsc jest ograniczona, więc zapisz się już teraz.

Znasz kogoś, komu przydałby się taki webinar? Udostępnij im tę stronę!