Jak pozbyć się kompleksów w łóżku?

Bezpłatny webinar dla mam
Jak pozbyć się kompleksów w łóżku?
Od kiedy zostałaś mamą, nie czujesz się atrakcyjna w sypialni?

Wstydzisz się pokazać partnerowi w łóżku?

Intymne zbliżenia nie sprawiają Ci przyjemności? 

Zapisz się na bezpłatny webinar i dowiedz się, jak pozbyć się kompleksów w łóżku!

Co Ci da ten webinar?

Zrozumiesz...swoje kompleksy

Młode mamy zwykle starają się pozbyć kompleksów przez odchudzanie czy ćwiczenia. To oczywiście może być pomocne, ale Twoje poczucie własnej wartości poprawi się dopiero, gdy lepiej zrozumiesz siebie.

Zobaczysz, jak odbudować pewność siebie

Z moją pomocą odpowiesz sobie na ważne pytania, które pomogą Ci odbudować pewność siebie.

Zaplanujesz intymne porządki

Dowiesz się, co powinno się zmienić w Twoim życiu intymnym, żebyś mogła znów czerpać z niego przyjemność.

Możliwość zadania pytania ekspertce

W trakcie webinaru będziesz mogła zadać mi pytanie na żywo. Możesz też wysłać swoje pytanie anonimowo mailem i usłyszeć odpowiedź na webinarze.

Powtórka dostępna przez 48 godzin

Nie możesz być na żywo na webinarze? Bez obaw, nagranie webinaru będziesz mogła obejrzeć przez 48 godzin. Będzie ono dostępne tylko dla zarejestrowanych osób.

Bezpłatny PDF z ćwiczeniami

Po webinarze wraz z nagraniem otrzymasz plik PDF z rozpiską ćwiczeń z webinaru. Posłuży Ci on do dalszej pracy nad pewnością siebie.

Poznaj opinie zadowolonych kobiet
"Warsztaty uświadomiły mi, że często jesteśmy akceptujące i pozytywne wobec innych, a surowo oceniamy same siebie. Pozwoliły nabrać dystansu do siebie i zobaczyć, że wszystkie borykamy się z podobnymi, niepotrzebnymi kompleksami. Anka umiejętnie wprowadziła doskonałą atmosferę otwartości i wzajemnej akceptacji. Z całego serca mogę polecić Ankę jako animatorkę grupowych warsztatów. Jej autentyczność i naturalność, w połączeniu z profesjonalnym przygotowaniem to doskonała kombinacja."
Joanna Baird, uczestniczka warsztatów w Lozannie w 2018 r.
Image
Anka Grzywacz opinie klientek
Prowadząca

Anka Grzywacz zajmuje się tematyką seksualności od 18 lat. W swojej pracy pomaga zabieganym rodzicom znaleźć czas i energię na intymność. Prowadziła autorską audycję "Dobry Seks" w radio TOK FM. Ukończyła studia z seksuologii klinicznej, jest także Certyfikowaną Sex Coachką. Jest mamą 2,5-letniego chłopca.

Anka Grzywacz polski seksuolog Szwajcaria
Uwaga! Powtórka webinaru będzie dostępna przez 48 godzin, ale tylko dla zapisanych osób. Ze względu na możliwości techniczne, ilość miejsc jest ograniczona, więc zapisz się już teraz.

Znasz kogoś, komu przydałby się taki webinar? Udostępnij im tę stronę!