kajdanki z futerkiem

Kajdanki z futerkiem nie załatwią sprawy

Kajdanki z futerkiem na ratunek łóżkowej nudzie?

Słomki z peniskiem! Różowe kajdanki z futerkiem! Opaska z czułkami-penisami! Nie, oczy Cię nie mylą. Możesz kupić sobie taką opaskę na włosy, do której będą przyczepione sprężynki, a na nich zamocowane plastikowe peniski. Wygląda to trochę jak czułki pszczółki Mai. Taką wersję erotycznych urozmaiceń próbują wciskać przyszłym pannom młodym i ich druhnom producenci akcesoriów erotycznych Made in China.

Wykopałam niedawno z czeluści mojej biblioteczki starą książkę autorstwa prof. Lwa-Starowicza. „Seks nietypowy”. Uwagę przyciąga okładka. Jak grafik wyobraża sobie nietypowy seks? Ano, pod postacią półnagiej kobiety w skórzanych kozakach zakończonych „podwiązkami” nabitymi kolcami (modelka nie dałaby raczej rady w tym chodzić), z pejczem w dłoni, patrzącej na obraz „Szał Uniesień” Podkowińskiego.

seks nietypowy

Te dwa przykłady moim zdaniem dobrze oddają to, jak nasza zachodnia kultura podchodzi do tematu „ożywiania życia seksualnego”. Znudzony/a w sypialni? Biegnijj do sex shopu po plastikowe genitalia, z których można pić wódkę albo sobie gdzieś przytroczyć. I dokup jeszcze różowe kajdanki z futerkiem. Tylko uważaj, by nie zgubić kluczyka!

Gdyby to wszystko było takie proste… Niestety kluczem do szczęśliwego i ekscytującego życia intymnego nie zawsze jest nowy soniczny wibrator (choć przyznam, że kusi by wypróbować, tylko nie mogę uciec od skojarzeń z soniczną szczoteczką do zębów i nie potrafię zdecydować czy to mnie podnieca czy nie 😊).

Po co ludzie chodza do seks shopów?

Wczoraj znajoma seksuolożka wrzuciła niesamowicie mądry artykuł napisany przez byłą ekspendientkę w sex shopie. Po latach pracy w handlu dla dorosłych ma ona niezbyt optymistyczne wnioski. Z opowieści autorki wynika, że ludzie przychodzili do niej, aby zakupić te słynne kajdanki z futerkiem, ale tak naprawdę to po darmową poradę jak do seks coacha czy terapeuty. I większość liczyła, że dostanie w kilka minut gotową receptę na dobry seks. W sumie nie ma się co dziwić, przecież Cosmo zawsze daje nam listę porad, które w jedną chwilę zmienią nasze życie intymne w bajkę.

Nie zrozum mnie źle, KOCHAM zabawki erotyczne. Mam ich całą szufladę i chcę testować wszystkie nowości. Ale to tylko narzędzia. Mogą nam pomóc odkryć swój orgazmiczny potencjał albo dać przyjemność, gdy partner/ka akurat nie może lub nie ma na coś ochoty. Ale można równie dobrze mieć ekscytujące pożycie z tą samą osobą i w jednej pozycji przez całe życie. Cokolwiek działa, jak mawiał Woody Allen, dla Ciebie, dla Twojego partnera/partnerki i dla was jako pary.

Skąd mam wiedzieć, że czas na eksperymenty w łóżku?

Skąd w takim razie mam wiedzieć, że czas na eksperymenty w łóżku, możesz zapytać.

  1. Gdy taka myśl zaświta Ci w głowie, wrzuć mentalny hamulec i zatrzymaj się na chwilę. Zadaj sobie pytanie „skąd to się wzięło?” Czy przeczytałam/em właśnie jakiś artykuł, który oznajmił, że moje życie seksualne wymaga reanimacji? A przecież autor/ka nigdy nie widział/a mnie na oczy! A może zobaczyłam, że jakaś celebrytka wychwala jajka yoni, a tak naprawdę to firmuje swoim nazwiskiem ich sprzedaż? Reklama działa w subtelny sposób. Ani się obejrzysz, a kupujesz wodę po goleniu, bo ta reklama z facetem na koniu była taka zabawna. Albo sięgasz po perfumy, bo na billboardzie była twoja ulubiona aktorka. Bądź uważny/a na to, co wpływa na Twoje decyzje.
  2. Upewnij się, że sięgasz po coś nowego z ciekawości, a nie dlatego, że partner/ka tego oczekuje albo wyobrażasz sobie, że tego chce, ale tak naprawdę nigdy nie zapytałeś/aś. Zapytaj. I powiedz otwarcie, jeśli jakiś pomysł do Ciebie nie przemawia. To przecież wyraz szacunku być szczerą/ym wobec swojego kochanka/kochanki, prawda?
  3. Testuj nowinki w swoim tempie. Nie musisz od razu urządzać zakątka bólu i przyjemności w swojej garderobie i nie musisz wkładać sobie całej zatyczki analnej. Sporo rzeczy w seksie wymaga czasu i cierpliwości, zanim nauczymy się czerpać z nich radość. Idź tak wolno albo tak szybko, jak czujesz, oddychaj i delektuj się Nowym!

Twoim problemem nie jest nuda w łóżku, a brak czasu na seks? Kliknij tu, aby pobrać bezpłatny przewodnik “Pokochaj szybkie numerki” i cieszyć się dobrym, szybkim seksem.

Comments 2

  1. Zabawki erotyczne to to co lubię bardzo… razem z żoną testujemy nowości i nowinki…Sprawia to nam wielką frajdę ale nie z powodu tych zabawek a więzi, jaka nas łączy..

    1. Post
      Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *